Heidi Klum do të martohet serish - Bota Sot
Heidi Klum do të martohet serish

Mediale Vip

Heidi Klum do të martohet serish

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 16:15
Heidi Klum dhe Tom Kaulitz

Modelja e njohur ka bërë të ditur se do të martohet, katër vjet pas divorcimit nga këngëtari Seal.

45-vjeçarja zbuloi një propozim të befasishëm nga i dashuri i saj Tom Kaulitz, 29 vjeç, në prag të Krishtlindjes, duke mos ndarë detaje më shumë se sa një emocion.

"I thashë po", tregon Heidi, e cila për një kohë është në lidhje me Kaulitz.

Tom dhe Heidi kaluan Krishtlindjen në Kaliforni, me fëmijët e saj më të vegjël Henry, 13-vjeç, Johan, 12, Lou, nëntë.

Heidi u nda nga dashnori Vito Schnabel, 31-vjeç, shtatorin e kaluar pas tre vjetësh së bashku.

Kjo ishte marrëdhënia e saj e parë afatgjatë që kur martesa e saj shtatëvjeçare me Seal përfundoi në vitin 2012, por divorci nuk u finalizua deri në vitin 2014.

Modelja gjermane ishte më parë e martuar me stilistin australian Ric Pipino në vitin 1997 për pesë vjet dhe ka një fëmijë Leni 14- vjeç  me biznesmenin italian Flavio Briatore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera