Fatmir Limaj po bëhet gjysh përsëri, djali i tij dhe nusja me fotosesion të ëmbël - Bota Sot
Fatmir Limaj po bëhet gjysh përsëri, djali i tij dhe nusja me fotosesion të ëmbël

Mediale Vip

Fatmir Limaj po bëhet gjysh përsëri, djali i tij dhe nusja me fotosesion të ëmbël

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 16:39
Fatmir Limaj me mbesen e tij

Zëvendës kryeministri, Fatmir Limaj përveç një politikan i zoti, ai shpesh ka treguar se është edhe një familjar i përkushtuar, madje një gjysh shumë i mirë.

Por, familja Limaj shumë shpejtë do të rritet, pasi që djali i zëvëndës kryeministrit, Durimi do të bëhet baba për herë të dytë.

Këtë e ka bërë të ditur vet çifti të cilët kanë realizuar fotosesionin dimëror, teksa shihet Shqipja me barkun e fryrë.

Kujtojmë që Durimi është këshilltar i ministrit të Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera