Burrat e famshëm që janë martuar me femra të cilat për nga mosha, mund të ishin vajzat e tyre!! - Bota Sot
Burrat e famshëm që janë martuar me femra të cilat për nga mosha, mund të ishin vajzat e tyre!!

Mediale Vip

Burrat e famshëm që janë martuar me femra të cilat për nga mosha, mund të ishin vajzat e tyre!!

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 16:43
Michael Douglas dhe Catherine Jeta-Jones

Meshkujt tërhiqen nga femrat më të reja, por ndërkohë disa prej tyre kanë një sukses të “çmendur“ tek ato. Ja disa yje që e kanë lidhur jetën më femrat të cilat mund të ishin vajzat apo mbesat e tyre.

Woody Allen u njoh me gruan e tij tw fundit, Soon-Yi Previn, kur ai ishte 56 vjeç dhe ajo 19.

 Clint Eastwood ka qenë i martuar me gazetaren Dina Ruiz, me të cilën ka dhe një fëmijë; kur u njohën ai ishte 66 vjeç, ajo 31.

Luciana Pedraza ishte 33 vjeç kur njohur aktorin e famshëm hollivudian Robert Duvall, dhe janë ende bashkë edhe sot, pas 10 vjetësh.

Martesën e tretë, Sylvester Stallone, asokohe 51 vjeç, e pati me modelen Jennifer Flavin, 29 vjeçe.

Harrison Ford ishte 60 vjeç kur njohu në 2002-shin aktoren Calista Flockhart, atëherë 38 vjeç; do të martoheshin pas disa vjetësh.

Michael Douglas, sot 73 vjeç, u dashurua marrëzisht pas Catherine Jeta-Jones, të cilën e coi në altar nëntorin e vitit 2000. Ai ishte atëherë 56 vjeç, ajo 31.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera