Aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, në natën e Krishtlindjeve darkon me një të pastrehë - Bota Sot
Aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, në natën e Krishtlindjeve darkon me një të pastrehë

Mediale Vip

Aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, në natën e Krishtlindjeve darkon me një të pastrehë

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 18:08
Aktori shqiptar dhe i pastrehu

Një nga emrat më të suksesshëm shqiptar në industrinë e filmit hollivudian është edhe Marko Caka. Artisti që jëton dhe vepron në Amerikë, ka arritur të luajë përkrahë emrave më të njohur, teksa shpesh ka treguar se pavarësisht famës dhe të ardhurave të tij të mira, ai bën një jetë modeste.

Ai madje festën e Krishtlindjeve për dallim nga shumë yje të tjera, ka preferuar ta kalojë me një mik të tij të varfër në Neë Jersey, teksa është shprehur të jetë i indinjuar me ‘luksin’ e tepruar të VIP-ave shqiptar që tregojnë përmes rrjetit social Instagram.

Ky është postimi i aktorit të famshëm:

Une dua ta festoj keshtu..

Kam vendosur ta bojkotoj instagramin duke zvogeluar postimet e shpeshta sepse me eshte shpifur ai luksi i tepruar Instagramistave shqiptare(gjoja VIP) ku perreth tyre jeton vetem skamja. Mbreme ishte darka e ime e pare pas kaq kohe kohe i ftuar tek nje mik i imi ne Neë Jersey sepse sado qe pagen e kam sa keterfishin e kryeministrit shqiptar, ju betohem se nuk gjej kohe te shplodhem, jo me te bredh pas darkave festive duke bere dhurata te pafund si instagramistet shqiptare.
Ma keni shpifur qe nuk i hedhni syte sadopak tek njerezit perreth jush te mbledhur prane sofres te pangrene. 

Merry Christmas!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera