Kush është këngëtari në foto? E njihni - Bota Sot
Kush është këngëtari në foto? E njihni

Mediale Vip

Kush është këngëtari në foto? E njihni

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 18:32
Mahmut Ferati

 

Këngëtari Mahmut Ferati ka vite që është pjesë e skenës muzikore.

Ai ka shumë këngë të vjetra hite të cilat  mbahen mend edhe sot dhe dëgjohen mjaft shumë.

Mahmuti, si duket ka ndjerë nostalgji për rininë e tij.

Në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ai ka publikuar një fotografi kur ishte më i ri.

‘Para shumë viteve’, kishte shkruar Mahmuti krahas fotografisë së publikuar.

Shikoni foton:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera