Kate Middleton i ka vendosur Princeshës Charlotte nofkën më të këndshme që mund të ekzistojë! - Bota Sot
Kate Middleton i ka vendosur Princeshës Charlotte nofkën më të këndshme që mund të ekzistojë!

Mediale Vip

Kate Middleton i ka vendosur Princeshës Charlotte nofkën më të këndshme që mund të ekzistojë!

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 19:40
Kate Middleton dhe Princesha Charlotte

Ashtu si shumica prej nesh edhe Kate Middleton e bëri pazarin e festive në momentin e fundit. Në fakt Dukesha u vu re në një dyqan uljesh në Britaninë e Madhe bashkë me fëmijët e saj dhe përdori një nofkë shumë të lezetshme për Princeshën Charlotte.

Sipas një punonjësi të dyqanit, Sara Daniels, Kate u dëgjua të thoshte ‘get up Poppet” (çohu vogëlushe) duke i’u drejtuar Princeshës Charlotte që ishte e ulur në dysheme. Kjo është shumë e këndshme pasi Princi Ëilliam e quante Kate me këtë nofkë më parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera