Publikohet fotoja e ëmbël e vajzës së Valdrin Sahitit, është rritur shumë - Bota Sot
Publikohet fotoja e ëmbël e vajzës së Valdrin Sahitit, është rritur shumë

Mediale Vip

Publikohet fotoja e ëmbël e vajzës së Valdrin Sahitit, është rritur shumë

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 21:03
Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani

Janë publikuar disa foto të vajzës së Valdrin Sahitit e cila po rritet shumë shpejtë.

Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani në mars të këtij viti janë bërë prindër të një vajze të cilës ia kanë vënë emrin Bella.

Fëmija i parë i çiftit ua ka ndryshuar edhe atmosferën në familje dhe këtë e dëshmon një postim i Editës në Instastory.

Gruaja e Valdrinit i ka publikuar disa imazhe në të cilat shihet se si po luajnë me Bellën dhe se ajo është rritur shumë.

Asnjëri e as tjetri deri sot nuk kanë preferuar të publikojnë foto ku shihet fytyra e vajzës meqenëse është akoma fëmijë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera