Jake Gyllenhaal në lidhje me modelen Jeanne Cadieu? - Bota Sot
Jake Gyllenhaal në lidhje me modelen Jeanne Cadieu?

Mediale Vip

Jake Gyllenhaal në lidhje me modelen Jeanne Cadieu?

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 22:52
Jake Gyllenhaal dhe Jeanne Cadieu

Jake Gyllenhaal është aktualisht në lidhje dashurie me modelen Jeanne Cadieu.

“Jeanne është shumë më e pjekur se mosha e saj. Ajo është e zgjuar, e do historinë, leximin dhe është një vajzë shumë e shoqërueshme. Ajo dhe Jake duan t’i marrin gjërat shtruar por duket se lidhja e tyre po bëhet kogja serioze”, ka thënë një burim për revistën Us Weekly.

Aktori 38 vjeçar i “Spider-Man: Far From Home” dhe modelja 22 vjeçare duket se po përpiqen që lidhjen e tyre ta mbajnë sa më larg syrit të mediave dhe publikut.

Asnjëri nga ta nuk e përcjellin tjetrin në rrjetet sociale, pavarësisht që Gyllenhaal është bërë pjesë e Instagramit më 5 dhjetor.

Ndonëse çifti – që kanë 16 vjet diferencë –po “fshihen” në rrjetet sociale, ata duket se nuk e kanë problem që romancën e tyre ta shfaqin përtej kufijve, nëpër botë.

Gjatë verës së kaluar, ata janë parë bashkë në muajin korrik në Londër dhe në muajin gusht në Greqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera