Gjyste Vulaj një babadimreshë super bombë, kështu sonte në koncert - Bota Sot
Gjyste Vulaj një babadimreshë super bombë, kështu sonte në koncert

Mediale Vip

Gjyste Vulaj një babadimreshë super bombë, kështu sonte në koncert

Nga: Maksim Gjokaj Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 23:11
Gjyste Vulaj

Ajo është një super artiste por në këtë foto një super bombë.

Kështu është paraqitur ajo sonte e veshur taman siç e don festa një babadimreshë në koncertin e organizuar nga Robert Ukaj në Zvicër me rastin e Krishtlindjeve së bashku dhe me humoristat Stupcat dhe këngëtarin tjetër të njohur Meda.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera