“Nënadimresha” australiane provokon ‘keq’ për Krishtlindje - Bota Sot
“Nënadimresha” australiane provokon ‘keq’ për Krishtlindje

Mediale Vip

“Nënadimresha” australiane provokon ‘keq’ për Krishtlindje

Më: 26 dhjetor 2018 Në ora: 00:14
Modelja seksi, Jem Wolfie

Modelja seksi, Jem Wolfie ka zgjedhur ta publikoj një foto tejet provokative pranë të cilës edhe i ka uruar Krishtlindjet.

Me rastin e Krishtlindjeve, modelja austriake, Jem Wolfie ka provokuar keq me një pozë të cilën e ka realizuar vetëm me të brendshme.

”Gëzuar Krishtlindjet. Unë kam vendosur që fansave të mi të ju ofroj diçka të veçantë sot dhe uroj që janë të gatshëm për ta pranuar”, ishte urimi i saj pranë pozës joshëse.

Image

Jem ka një numër të madh të njerëzve që e ndjekin në Instagram andaj dhuratat e tilla janë të shpeshta për ta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera