Graniti dhe bashkëshortja e tij më elegant se kurrë për Ditën e Flamurit - Bota Sot
Graniti dhe bashkëshortja e tij më elegant se kurrë për Ditën e Flamurit

Mediale Vip

Graniti dhe bashkëshortja e tij më elegant se kurrë për Ditën e Flamurit

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 22:35
Granit Xhaka dhe Leonita

Festa e Flamurit po festohet edhe nga futbollisti shqiptar, Granit Xhaka.

Leonita ka postuar një fotografi në Instagram gjersa shfaqet pranë Granitit, duke festuar së bashku.

“Gëzuar diten e pavarsisë. Gjithë shqiptarëve kudo që ndoshen JU Urojme diten e flamurin.  [????????] [????]  106 vjet Shtet. Qofshi Gjithmonë  [????]  @granitxhaka”, shkruan ajo.

Edhe pse jetojnë jashtë trojeve shqiptare, Graniti dhe Leonita asnjëherë nuk ngurrojë ta shprehin dashurinë që kanë për Kosovën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat