“Më bekoi Zoti me ty”, Anxhelina pranon urimin prekës për ditëlindje - Bota Sot
“Më bekoi Zoti me ty”, Anxhelina pranon urimin prekës për ditëlindje

Mediale Vip

“Më bekoi Zoti me ty”, Anxhelina pranon urimin prekës për ditëlindje

Më: 2 dhjetor 2018 Në ora: 10:57
Anxhelina

Anxhelina sot feston ditëlindjen, me këtë rast ajo ka pranuar shumë urime nga familjarët dhe miqtë.

Një urim shumë të veçantë, këngëtarja e mori nga e ëma, Albëria, e cila ndër të tjera i uron sukses në rikthimin e saj në muzikë.

“Anxhelina, Me bekoi Zoti me ty jeta e mamit. Urime ditëlindjen shpirt. Kte vit te uroj me zemer te shkelqesh me muziken tende qe punove aq shume! Mezi pres. Edhe 100 vite te lumtura e me shendet. Te don mami shume”, ka shkruar Albëria. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...