Vjen "Të doja ty" nga Leonida Marjakaj, super këngë - Bota Sot
Vjen "Të doja ty" nga Leonida Marjakaj, super këngë

Mediale Vip

Vjen "Të doja ty" nga Leonida Marjakaj, super këngë

Nga: Maksim Gjokaj Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 20:53
Leonida Marjakaj

Sapo ka ardhur klipi i këngës më të re "Të doja ty" nga artistja me zërin e ëmbël Leonida Marjakaj. Kënga ka plot ritëm dhe ka nisur të pritur mjaft mirë dhe vetë këngëtarja gjatë postimit të këngës në faqen e saj ka falenderuar bashkëpunëtorët.

Tekstshkruesen Vojsava Alia, për muzikën dhe orkestrimin Ervin Gonxhi, audio produksion Eran Pro Studio, për videon EMF Creative dhe Hair & Make up Diana pa harruar dhe bashkëshortin e saj të njohur muzikant dhe familjen e saj që gjithmonë e përkrahin si dhe Party Servis Prenaj dhe Linda Tomajs Schmuck. Kënga është në kanalin Youtube e ia vlen ta dëgjoni.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...