Mc Kresha i 'xhindosur', çfarë ndodhi gjatë performancës në 'Këngën Magjike' - Bota Sot
Mc Kresha i 'xhindosur', çfarë ndodhi gjatë performancës në 'Këngën Magjike'

Mediale Vip

Mc Kresha i 'xhindosur', çfarë ndodhi gjatë performancës në 'Këngën Magjike'

Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 12:34
Mc Kresha dhe Fifi

Menjëherë pas prezantimit me publikun kënga ‘psikopatja jote’ e kënduar nga Fifi dhe MC Kresha morri gjtighë dashurinë e publikut. 

Mbrëmjen e djeshme, të gjysme finales kur ata u njgitën në skenë, publiku këndoi njëzëri me dy artistët.

Por duket se diçka nuk shkoi mirë gjatë interpretimit.

Në një video për Blitz, në prapaskena menjëherë pasi ka përfunduar këngën, Mc Kresha ka shfaqur pakënaqësi të mëdha. Ai nuk kishte dëgjuar as veten dhe as muzikën gjatë performancës dhe kjo e kishte bërë të vështirë të menaxhonte situatën.

“Nuk kam dëgjuar asgjë, kam kënduar me imagjinatë.”- shprehet ai i nevrikosur, dhe pse kolegët e përgëzuan. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat