Bebe Rexha çmend rrjetin me këmbët e hapura, provokon e veshur me të kuqe - Bota Sot
Bebe Rexha çmend rrjetin me këmbët e hapura, provokon e veshur me të kuqe

Mediale Vip

Bebe Rexha çmend rrjetin me këmbët e hapura, provokon e veshur me të kuqe

Më: 9 dhjetor 2018 Në ora: 19:06
Këngëtarja shqiptare me famë botore, Bebe Rexha,

Këngëtarja shqiptare me famë botore, Bebe Rexha, është duke shijuar frytet e suksesit, ndërsa së fundmi është ndalur në Nju Jork për një ndër koncertet e saj madhështore nëpër botë.

Njëkohësisht  këngëtarja me origjinë shqiptare është së fundi e nominuar në kategorinë “Artisti më i mirë i ri”, në “Grammy Awards”.

Dhe teksa shijon suksesin, Bebe nuk harron të jetë prezente në rrjetet sociale. Këtë radhë ka ardhur e nxehtë dhe e fuqishme me një publikim në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat