Kendall Jenner feston gjysmë e zhveshur për 100 milionë ndjekësit në Instagram - Bota Sot
Kendall Jenner feston gjysmë e zhveshur për 100 milionë ndjekësit në Instagram

Mediale Vip

Kendall Jenner feston gjysmë e zhveshur për 100 milionë ndjekësit në Instagram

Më: 11 dhjetor 2018 Në ora: 08:54
Kendall Jenner

Kendall Jenner është ndër emrat më të kërkuar në fushën e modës.

Kendall Jenner është njëra prej të famshmeve “Kardashian”, e cila për dallim prej tyre njihet për fizik më ndryshe, 

Modelja, e cila po ‘pushton’ pasarelat e modës dhe kopertinat e revistave të njohura në mbarë botën, nuk heziton t’i shfaq format trupore.

Image

Së fundi, ajo është kthyer prapa në kohë, duke publikuar disa fotografi në bikini, me të cilat falënderon ndjekësit pasi arriti një rekord të ri personal.

Ajo ka arritur shifrën prej 100 milionë ndjekësve, ku shkroi “Faleminderit të gjithëve shumë, gjithmonë falënderuese”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat