Kanë 6 vite të ndarë, Rozana flet për Kreshën - Bota Sot
Kanë 6 vite të ndarë, Rozana flet për Kreshën

Mediale Vip

Kanë 6 vite të ndarë, Rozana flet për Kreshën

Më: 11 dhjetor 2018 Në ora: 08:57
Rozana Radi dhe Mc Kresha

Disa vite më parë Rozana Radi dhe Mc Kresha kanë qenë në një lidhje dashurie.

Por këtë vit, ata u përballën tek “Kënga Magjike” ku ishin të dy konkurrentë. E sigurisht pas kësaj të gjithë jemi bërë kuriozë se si ka qenë përballja e tyre.

E ftuar në emisionin “Thumb”, Rozana Radi ka folur për herë të parë për këtë gjë. Këngëtarja është pyetur nëse kanë folur apo janë përshëndetur dhe ajo nuk ka ngurruar të tregojë:

“Posi jo, sapo u përshëndetëm. Ne nuk kemi vrarë asnjeri pastaj kemi 6 vite të ndarë. Unë bashkëjetoj me një njeri që e dua shumë dhe i hëngsha dasmën Kreshës”.- ka përfunduar Rozi duke qeshur.

Tashmë duket se Rozi dhe Kresha ruajnë një marrëdhënie të mirë miqësore edhe pse lidhja e tyre ka përfunduar vite më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat