Pas psikopates, Mc Kresha i dedikon këngë “Habibit” - Bota Sot
Pas psikopates, Mc Kresha i dedikon këngë “Habibit”

Mediale Vip

Pas psikopates, Mc Kresha i dedikon këngë “Habibit”

Më: 13 dhjetor 2018 Në ora: 00:09
Mc Kresha

Nuk ka kaluar shumë kohë nga suksesi i Mc Kreshës me Fifin, të cilët arritën të merrnin pëlqimin dhe cmimin e publikut për këngën “Psikopatja Ime”. 

Sot, ai ka ardhur në duet me artistin Rino me këngën “Habibi”. Kënga i dedikohet femrës që ia ka marrë zemrën secilit prej artistëve.

Habibi është fjalë arabe dhe përkthehet në shqip “Dashuria ime”. Teksti i shkruar nga Mc Kresha dhe Erion Dragidella pritet të jetë suksesi i rradhës për artistët. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat