Tayna ekspozon këmbët e gjata dhe linjat trupore - Bota Sot
Tayna ekspozon këmbët e gjata dhe linjat trupore

Mediale Vip

Tayna ekspozon këmbët e gjata dhe linjat trupore

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 09:53
Tayna

Është cilësuar si fenomeni i vitit 2018.

Reperja e njohur, Tayna këtë vit ka ‘shpërthyer’ në estradën tonë me projekte të shumta dhe mjaft të pëlqyera.

E përpos projekteve muzikore, ajo përflitet edhe për linjat trupore bombastike me të cilat i ka bërë konkurrencë edhe shumë artisteve tjera.

Tayna ka publikuar një video në Instagram ku vjen tejet atraktive në një fustan të shkurtër dhe me stil të ri të flokëve.

“Pow Pow”, mbetet kënga e fundit e lansuar nga ajo që numëron afro 5 milionë klikime në Youtube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...