Jennifer Lopez xhiron video bashkë me vajzën e saj - Bota Sot
Jennifer Lopez xhiron video bashkë me vajzën e saj

Mediale Vip

Jennifer Lopez xhiron video bashkë me vajzën e saj

Më: 16 dhjetor 2018 Në ora: 13:47
Jennifer Lopez

Këngëtarja Jennifer Lopez të premten në emisionin “Watch what happens live” tha se vajza e saj ka marr pjesë në xhirimin e videoklipit Limitless.

Lopez u shpreh e befasuar nga talenti i vajzës së saj dhe sa aktrimi i vajzës së saj ishte i natyrshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat