Adelina Thaçi u jep ngjyrë festave, vjen më elegante se kurrë - Bota Sot
Adelina Thaçi u jep ngjyrë festave, vjen më elegante se kurrë

Mediale Vip

Adelina Thaçi u jep ngjyrë festave, vjen më elegante se kurrë

Më: 19 dhjetor 2018 Në ora: 11:05
Adelina Thaçi

Adelina Thaçi është pjesë e xhirimeve festive dhe duket tejet elegante.

Këngëtarja Adelina Thaçi ndonëse ka kohë pa sjell ndonjë projekt të ri muzikor, vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore e programe festive/

Nëpërmjet publikimit të disa fotografive në llogarinë e saj në Instagram, Adelina i ka ndarë pak momente nga xhirimet dhe duket tejet elegante e veshur me një fustan të gjatë shumëngjyrësh.

Kujtojmë se ajo është e angazhuar në grupin muzikor “Zanat”, të cilin e ka themeluar në bashkëpunim me disa prej kolegeve të saj.

Përkundër angazhimeve në punë është edhe një grua dhe nënë e zonja.

Adelina Thaçi i ka dy vajza me politikanin Bardhyl Meta dhe familja e tyre shihet se është e kompletuar dhe e lumtur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...