Ja ku do ta mbyllë Labi në europë në një super koncert! - Bota Sot
Ja ku do ta mbyllë Labi në europë në një super koncert!

Mediale Vip

Ja ku do ta mbyllë Labi në europë në një super koncert!

Nga: Maksim Gjokaj Më: 19 dhjetor 2018 Në ora: 12:54
Labi

Ai është një artist shumë i dashur por siç ka thënë deri në liberalizimin e vizave në evropë nuk do të këndojë më vetëm do ta mbyllë më 31 dhjetor në një super koncert në Bergisch-Gladbach në Gjermani.Po flasim për Labinot Tahirin ku së bashku me yllin e muzikws Afërdita Demakun, vajzwn e saj Dona Janova dhe Naim Smakolli do të jenë në këtë spektakël madhështor organizuar bukur nga z.Behar Dedia për të gjithë bashkëatdhetarët familjarë në një super ambient ku gjithmonë nata e ndërrimit të viteve është shumë magjike.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...