Agim Bahtiri për Unikkatilin: Erdhi nga SHBA për t’i thënë JO ndarjes së veriut - Bota Sot
Agim Bahtiri për Unikkatilin: Erdhi nga SHBA për t’i thënë JO ndarjes së veriut

Mitrovica

Agim Bahtiri për Unikkatilin: Erdhi nga SHBA për t’i thënë JO ndarjes së veriut

Më: 28 korrik 2019 Në ora: 10:09
Agim Bahtiri dhe Unikkatili

Mbrëmë u mbajt koncerti i shumëpritur i reperit të njohur Unikkatil.

Unikkatil mbrëmë mbajti koncert në Mitrovicë, ku këndoi disa prej hiteve më të njohura të tij.

I pranishëm në koncert ishte edhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili u argëtua nën ritmet e këngëve të artistëve që ishin të pranishëm në koncert.

Image

Pas përfundmit të tij, Bahtiri shfrytëzoi rastin ta realizojë një fotografi me yllin e kësaj mbrëmje, Unikkatilin.

“Njëri prej artistëve më të mëdhenj shqiptar, sonte erdhi nga ShBA për t’i thënë JO ndarjes së veriut”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, në këtë koncert kënduan edhe Shkurte Fejza, Mozzik, Getinjo, Loredana, Melinda, Klepto, e të tjerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...