Hapet Panairi i Sportit në Mitrovicë - Bota Sot
Hapet Panairi i Sportit në Mitrovicë

Mitrovica

Hapet Panairi i Sportit në Mitrovicë

Më: 22 tetor 2019 Në ora: 06:20
Panairi i Sportit në Mitrovicë

Drejtuar nga nënkryetari i komunës, Faruk Mujka, sot është mbajtur mbledhja e radhës e Bordit të Drejtorëve, ku janë diskutuar disa pika të rendit të ditës, që janë me interes për qytetarët e komunës së Mitrovicës.

Fillimisht drejtori për Kulturë, Rini dhe Sport, Tafil Peci, ka njoftuar bordin rreth organizimit të  Panairit të Sportit, i cili do të mbahet sot duke filluar nga ora 10:00, në sheshin “Isa Boletini”, me ç’rast është konfirmuar edhe pjesëmarrja e shumicës së klubet sportive të qytetit të Mitrovicës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat