Një tjetër motorist aksidentohet në Mitrovicë - Bota Sot
Një tjetër motorist aksidentohet në Mitrovicë

Mitrovica

Një tjetër motorist aksidentohet në Mitrovicë

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 22:53
Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet një motoristi dhe një veture në Mitrovicë

Si pasojë e aksidentit, është lënduar drejtuesi i motoristit.

Një dëshmitar okular në kushte anonimiteti ka rrëfyer për median se i aksidentuari është punonjës i një restauranti në Mitrovicë dhe ka qenë duke shpërndarë porosi në kohën e aksdientit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat