Agim Bahriti bën homazhe tek varrezat e dëshmorëve të lirisë në Shipol e Prekaz

Mitrovica

Agim Bahriti bën homazhe tek varrezat e dëshmorëve të lirisë në Shipol e Prekaz

Nga: A.SH Më: 28 nëntor 2019 Në ora: 16:07
Agim Bahtiri

Agim Bahtiri ka bërë homazhe tek varrezat e dëshmorëve të lirisë në Shipol për nder të 28 nëntorit, për të vazhduar pastaj në Prekaz.

Postimi në Facebook:

Për nder të festës së 28 nëntorit ditën e nisëm duke bërë homazhe tek varrezat e dëshmorëve të lirisë në Shipol, me ç'rast vendosëm buqetë me lule të freskëta, për të vazhduar më pastaj nderimin në varrezat e dëshmorëve në Prekaz dhe vende tjera ku janë të vendosura shtatoret e dëshmorëve në Mitrovicë.

AB

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat