Gjendet një person i vdekur në veri të Mitrovicës

Mitrovica

Gjendet një person i vdekur në veri të Mitrovicës

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 20:57
Foto ilustrim

Një person me inicialet V. M. rreth 50-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në veri të Mitrovicës.

Lajmin për median e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e veriut, Branisllav Radoviq.

Sipas tij, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30 në rrugën "Filipa Vishnjiq".

"Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar në zbardhjen e plotë të rastit", ka thënë Radoviq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat