Në Mitrovicë, dyqanet ushqimore dhe barnatoret do të punojnë

Mitrovica

Në Mitrovicë, dyqanet ushqimore dhe barnatoret do të punojnë

Nga: A.SH Më: 14 mars 2020 Në ora: 23:22
Foto ilustrim

Pas gjendjes alarmante në Kosovë nga koronavirusi, kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka marr vendim për t'i lejuar dyqanet ushqimore dhe barnatoret që të punojnë.

Postimi në Facebook:

Pas konfirmimit se në Kosovë janë infektuar pesë persona me koronavirus COVID-19 dhe paraqitjes së nevojave të qytetarëve për furizim me gjëra ushqimore, për nesër (e diel) komuna e Mitrovicës ka marrë vendim për t'i lejuar dyqanet ushqimore dhe barnatoret që të punojnë.

KUJDES PO, FRIKË JO!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat