Mjeku nga Mitrovica: Ja zgjidhja kur maskat shiten me çmime më të larta ose mungojnë - Bota Sot
Mjeku nga Mitrovica: Ja zgjidhja kur maskat shiten me çmime më të larta ose mungojnë

Mitrovica

Mjeku nga Mitrovica: Ja zgjidhja kur maskat shiten me çmime më të larta ose mungojnë

Më: 15 mars 2020 Në ora: 13:47
Internisti Remzi Rrahmani

Internisti Remzi Rrahmani, iu ka dhënë një ide qytetarëve se si ta kenë një maskë për mbrotje, kur ato mungojnë ose shiten me çmime më të larta.

Mjeku nga Mitrovica tregoi se si mund të rregullohet një maskë.

“Merr tri palloma të lagura, zgjeroj dhe në skaje bëje nga një vrimë dhe vendosi në fytyrë”- tha Rrahmani.

Postimi i mjekut:

Kjo është maska që përdora mbrëmë gjatë kujdestarisë .

Qytetarë të dashur tani kur maskat për të mbrojtur veten dhe të tjerët mungojnë ose shiten me çmime tejet të larta, ja alternativa.

✅Merr tri palloma të lagura, zgjeroj dhe në skaje bëje nga një vrimë dhe vendosi në fytyrë.

JU LUTEM SHPËRNDAJENI!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat