Lajm pikëllues: Vdes vogëlushja Fatime Ademi nga Mitrovica - Bota Sot
Lajm pikëllues: Vdes vogëlushja Fatime Ademi nga Mitrovica

Mitrovica

Lajm pikëllues: Vdes vogëlushja Fatime Ademi nga Mitrovica

Më: 30 prill 2020 Në ora: 16:30
Fatime Ademi

10-vjeçarja nga Mitrovica, Fatime Ademi, para disa ditësh nga një ndërhyrje në zemër.

Sot, ka ndërruar jetë vogëlushja, Fatime Ademi nga Mitrovica.

E ndjera i ishte nënshtruar një operimi në Turqi dhe kishte nevojë për mbështetje. Përgjigjja e qytetarëve ishte e menjëhershme dhe masive.

10-vjeçarja nga Mitrovica, Fatime Ademi, para disa ditësh nga një ndërhyrje në zemër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat