Ka vdekur biznesmeni i njohur mitrovicas, Bujar Nuka

Mitrovica

Ka vdekur biznesmeni i njohur mitrovicas, Bujar Nuka

Më: 3 prill 2021 Në ora: 08:33
Bujar Nuka

Familja Nuka dhe gjithë Mitrovica, vetëm pak kohë parë ishte tronditur nga vdekja e njërit prej personave më të respektuar në qytet, Faruk Nuka.

Por sot kjo familje mori edhe një lajm të hidhur, pasi vëllau i Farukut, Bujar Nuka ka ndërruar jetë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarë të të ndjerit përmes rrjeteve sociale.

Për orën e varrimit dhe vendin, familjarët do të njoftojnë gjatë ditës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat