Nxihet Mitrovica, tmerrohen banorët

Mitrovica

Nxihet Mitrovica, tmerrohen banorët

Më: 1 maj 2021 Në ora: 20:02
Mitrovicë

Përkundër thirrjeve të vazhdueshme për mos ndezje të gomave dhe zjarreve të panevojshme, duket se kanë hasur në vesh të shurdhër.

Disa të rinjë kanë ndezur goma tek Liqeni Akumulues.

Në një video të publikuar, shihet tymi i madh duke dalur nga kjo pjesë.

Nga pamje dhe tymi i zi shihet se aty janë duke u djegur goma, me ç'rast po ndotet edhe ambienti.

Pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat