Dita e tretë që Mitrovica ka zero raste me Koronavirus

Mitrovica

Dita e tretë që Mitrovica ka zero raste me Koronavirus

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 15:23
Mitrovicë

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar 1 viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 18 raste të reja me këtë virus, 16 më shumë se ditën e djeshme.

Në Mitrovicë, ndërkaq, po shënon ditën e tretë që nuk e ka asnjë rast me COVID.

Ndërsa, 14 persona janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit.

Deri tani në Kosovë janë regjistruar 107 mijë e 673 raste të infektuara me COVID-19 dhe 2 mijë e 253 viktima.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat