Nuk do të kenë ujë këto vende të Mitrovicës

Mitrovica

Nuk do të kenë ujë këto vende të Mitrovicës

Më: 13 gusht 2021 Në ora: 11:54
Foto ilustrim

Kompania Rajonale Ujësjellësi “Mitrovica” ka njoftuar se nga ora 11:00 deri në ora 14:00 do të ketë ndërprerje të ujit në fshatin Shupkofc dhe Kçiq i vogël të Mitrovicës.

Kjo për shkak të punimeve që janë duke u zhvilluar në rrjet.

Komunikata e plotë:

NJOFTIMPër shkak të punimeve në rrjet, sot nga ora 11:00 deri 14:00 do të ketë ndërprerje të ujit në Shupkofc dhe Kçiq të Vogël.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat