Agim Bahtiri e Valdete Idrizi marrin porosi nga votuesit në fletëvotime - Bota Sot
Agim Bahtiri e Valdete Idrizi marrin porosi nga votuesit në fletëvotime

Mitrovica

Agim Bahtiri e Valdete Idrizi marrin porosi nga votuesit në fletëvotime

Më: 19 nëntor 2017 Në ora: 20:08
Fletevotim

Agim Bahtiri i AKR-së dhe Valdete idrizi e PDK-së janë duke pritur rezultatet nga votimet e sotme në garën për balotazh, por disa votues të cilët nuk e kanë gjetur veten në ofertën e tyre, u kanë lënë që të dyve.

Shikoni më poshtë disa nga fletëvotimet nga Mitrovica të cilat janë shpallur të pavlefshme.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat