AKR-ja nis festën në Mitrovicë - Bota Sot
AKR-ja nis festën në Mitrovicë

Mitrovica

AKR-ja nis festën në Mitrovicë

Më: 19 nëntor 2017 Në ora: 21:01
Simpatizantët e AKR-së

Simpatizantët e AKR-së kanë nisur festën në Mitrovicë. Ata me këngë e fishekzjarrë kanë festuar në sheshin “Mehë Uka”, ndërsa të tjerët kanë dekoruar veturat e tyre me flamuj të kësaj partie dhe kanë nisur të festojnë nëpër rrugët e qytetit, raporton KosovaPress.

Ndryshe, Exit Polli i parë doli me rezultate ku Agim Bahtiri i AKR-së është fitues i balotazhit për zgjedhjet në Mitrovicë me 52.1 për qind, derisa Valdete Idrizi nga PDK ka fituar 47.9 për qind. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat