Mitrovicë: 23 vjeçari, Azem Isufi tash e 24 ditë i zhdukur - Bota Sot
Mitrovicë: 23 vjeçari, Azem Isufi tash e 24 ditë i zhdukur

Mitrovica

Mitrovicë: 23 vjeçari, Azem Isufi tash e 24 ditë i zhdukur

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 19:40
Foto ilustrim

Azem Isufi, nga Mitrovica ka 24 ditë që është zhdukur

23 vjecari, sipas familjarëve nuk ka pasur problem me askend dhe nuk kanë ndonjë pistë dyshimi. Ata kanë kontaktuar të gjithë personat që Azemi është shoqëruar por asnjëri nuk di ndonjë gjë.

Media rreth këtij rasti ka kontaktuar zëdhënësin i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zajiti.

“Nuk ka asgjë të re nga ky rast, organet e hetuesisë janë duke e hetu rastin”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...