Google lansoi telefonat e ri, Google Pixel 3a dhe 3a XL - Bota Sot
Google lansoi telefonat e ri, Google Pixel 3a dhe 3a XL

Mobile

Google lansoi telefonat e ri, Google Pixel 3a dhe 3a XL

Më: 8 maj 2019 Në ora: 12:26
Google Pixel 3a dhe 3a XL

Google bëri një njoftim të papritur për muajin maj. Gjigandi i teknologjisë lansoi Pixel 3a dhe Pixel 3a XL në I / O 2019 (konferenca vjetore e zhvilluesve).

Këto pajisje të shumëpritura ofrojnë shumë nga tiparet e mirënjohura të Pixel 3 dhe 3XL në një çmim më të ulët.

Këtu janë çmimet për të gjithë linjën Pixel 3a:

Google Pixel 3a në ngjyrë të zezë, të bardhë, vjollce – 64GB ($ 399; bestbuy.com)

Google Pixel 3a XL në të zezë, të bardhë, vjollce – 64GB ($ 479; bestbuy.com)

Google Pixel 3 në rozë, vetëm në të zezë, të bardhë – 64GB ($ 699.99, fillimisht $ 799; bhphotovideo.com)

Google Pixel 3 në jo-rozë, vetëm në të zezë, të bardhë – 128GB ($ 899; bhphotovideo.com)

Google Pixel 3 XL në jo-rozë, vetëm në të zezë, të bardhë – 64GB ($ 719.99, fillimisht $ 899; bhphotovideo.com)

Google Pixel 3 XL në jo-rozë, vetëm në të zezë, të bardhë – 128GB ($ 779, fillimisht 999 $; bhphotovideo.com)

Të dyja pajisjet janë të disponueshme për porosi dhe do të fillojnë të dërgohen sot, më 7 maj.

Përveç kësaj, mund të prisni që një bollëk aksesorësh të mbërrijnë së shpejti. Pixel 3a dhe 3a XL të dyja kanë një ekran të plotë që është në të njëjtin nivel me origjinalin 3 dhe 3XL. Madhësia e ekranit është e ndryshme me një 5.6 inç në 3a dhe një ekran 6 inç në 3a XL.

Procesori Qualcomm Snapdragon 670 me 4GB RAM do të fuqizojnë të dyja pajisjet dhe ju mund të zgjidhni nga hapësira 64GB ose 128GB. Gjithashtu mos harroni se Google do t’ju lidhë me hapësirën e fotografive falas. Veçanërisht, Google ka paketuar poashtu kufje në Pixel 3a dhe 3a XL.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...