Zbulohen çmimet e Galaxy Note 10 dhe Note 10+

Mobile

Zbulohen çmimet e Galaxy Note 10 dhe Note 10+

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 13:54
Galaxy Note 10 dhe Note 10+

Rrjedhjet do të përfundojnë sot, pasi Samsung ka vendosur të zbulojë përfundimisht Galaxy Note10 dhe Note10 + në ngjarjen e tyre Unpacked në New York City. 

Në thelb asnjë aspekt i pajisjes që nuk mbeti subjekt i rrjedhjeve dhe raporteve, përveçse ndoshta çmimit. 

Edhe çmimi u zbulua sot, së bashku me një ton të materialeve të marketingut që përshkruajnë pikat kryesore të shitjes së dy telefonave, mirësjelljen e Droid Life.

Në të vërtetë do të ketë dy madhësi për Note10, me modelin standard në 6.3 inç, dhe Note10 + në 6.8. 

Ata të dy shfaqin të njëjtën ekran Infinity O me pak apo pa korniza. Në varësi të konfigurimit të Samsung Galaxy Note10, ai do të fillojë në 949 dollarë (848 euro), dhe Note10 + më i madh në 1,099 dollarë (982 euro), sipas raportit.

Madhësia e baterisë konfirmohet zyrtarisht në 3400mAh për Note10, dhe 4,300mAh për Note10 +. 

Ende na mungojnë çmimet për 5G Note10+, por do të zbulohen zyrtarisht më vonë sot.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat