Videoja rreth Galaxy Note 20 5G, Note 20 Ultra 5G zbulon të gjitha detajet e pajisjeve - Bota Sot
Videoja rreth Galaxy Note 20 5G, Note 20 Ultra 5G zbulon të gjitha detajet e pajisjeve

Mobile

Videoja rreth Galaxy Note 20 5G, Note 20 Ultra 5G zbulon të gjitha detajet e pajisjeve

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 19:31
Galaxy Note 20 5G

Galaxy Note 20 dhe Galaxy Note 20 Ultra do të zbulohen zyrtarisht nga Samsung më vonë këtë javë, por pothuajse çdo detaj në lidhje me telefonat e gjigantit jugkorean kanë dalë tashmë.

Pasi që dizajni i pasëm i Galaxy Note 20 Ultra u zbulua aksidentalisht nga vetë Samsung, të gjitha variantet e ngjyrave dhe specifikimet e telefonave të ardhshëm u zbuluan përfundimisht gjatë javëve të kaluara.

Tani, është zbuluar një video promovuese e Galaxy Note 20 dhe Galaxy Note 20 Ultra, duke zbuluar të gjitha tiparet e tyre të plota.

Video e plotë këtu: 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat