Samsung Galaxy Tab S7 dhe Tab S7 + dalin në treg nga 18 shtatori

Mobile

Samsung Galaxy Tab S7 dhe Tab S7 + dalin në treg nga 18 shtatori

Më: 2 shtator 2020 Në ora: 07:20
Samsung Galaxy Tab S7

Samsung zbuloi Galaxy Tab S7 dhe Galaxy Tab S7 + gjatë ngjarjes së kompanisë Samsung Unpacked muajin e kaluar.

Kompania tha në atë kohë se do të konfirmonte detajet e arritjes së pajisjeve në një datë të mëvonshme. Samsung tani ka konfirmuar kohën kur dy tabletët e saj të rinj do të jenë në dispozicion për blerësit.

Klientët në tregjet e zgjedhura përfshirë Shtetet e Bashkuara mund të porosisin paraprakisht Galaxy Tab S7 dhe Galaxy Tab S7 + nga nesër. Disponueshmëria e përgjithshme është planifikuar për në fund të këtij muaji.

Çmimet për Galaxy Tab S7 fillojnë nga 649.99 dollarë për variantin me Wi-Fi. Ky është modeli bazë që përmban 128 GB hapësirë të brendshme. Galaxy Tab S7 ka një ekran LCD 11 inç me një shpejtësi prej 120Hz.

Mund të paguani 729.99 dollarë dhe 829.99 dollarë, përkatësisht, për 256 GB dhe 512 GB hapësirë të brendshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat