Siç nuk e keni parë më parë: Ky është një iPhone 12 Apple 1

Mobile

Siç nuk e keni parë më parë: Ky është një iPhone 12 Apple 1

Më: 16 dhjetor 2020 Në ora: 20:33
iPhone 12

Apple 1 është një nga kompjuterët më të rrallë në ekzistencë, thjesht sepse nuk prodhohet më. Sidoqoftë, ai ka një vlerë të madhe historike, pasi shënon ditët e para të Apple.

Ata që kanë disa kopje “të prapambetura” në fakt mund t’i shesin ato për mjaft para, dhe ato shiten gjithashtu në ankand për një shumë afër një milion dollarë

Caviar, megjithatë, vendosi të shkatërrojë një pjesë të historisë teknologjike në mënyrë që të bëjë një lloj “Frankenstein” nën emrin iPhone 12 Pro Apple 1, raporton Ubergizmo.

Siç sugjeron emri, kjo pajisje kombinon iPhone 12 Pro me pjesët e Apple 1.

Caviar kërkon për këtë iPhone 9,900 dollarë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat