Uebfaqja e Samsung zbulon aksidentalisht Galaxy S21 FE

Mobile

Uebfaqja e Samsung zbulon aksidentalisht Galaxy S21 FE

Më: 4 maj 2021 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Thuhet se Galaxy S20 Fan Edition (ose FE) do të ketë një pasardhës në vitin 2021.

Faqja në internet e dyqanit Samsung ka postuar aksidentalisht një reklamë për një pajisje me emrin e duhur.

Bëhet fjalë për gjeneratën e ardhshme të Samsung Galaxy S20 FE që pritet të dalë në të ardhmen e afërt.

Dhe aktualisht konsiderohet të ketë një model të ngjashëm me modelin e familjes ekzistuese S21.

Paraqitjet e fundit sugjerojnë që një dalje potencialisht e ardhshme mund të debutojë në një numër ngjyrash të ndryshme, megjithatë, informacioni i fundit mund të ketë edhe lajme jo të sakta, në lidhje me ngjyrat e këtij telefoni inteligjent.

Informacioni i ri në lidhje me pajisjen e ardhshme vjen në formën e një pamjeje, e cila tregon një foto të pajisjes me dy ngjyra nga seria aktuale S.

Ky informacion i rrjedhur me foton u vu re në një dyqan meksikan të Samsung.

Telefoni në fjalë thuhet të ketë një ekran 120 Hz, të ngjashëm me ato të pranishëm në S21 aktual, dhe të ketë kamera të pasme trefishe me disa veçori premium të Samsung.

Ai do të ketë të njëjtin kapacitet baterie si gjenerata e tij e mëparshme që është 4500 mAh. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat