iPhone X tani është në dispozicion për tu blerë, gjendet gjithkund - Bota Sot
iPhone X tani është në dispozicion për tu blerë, gjendet gjithkund

Mobile

iPhone X tani është në dispozicion për tu blerë, gjendet gjithkund

Më: 20 dhjetor 2017 Në ora: 00:36
iPhone X

iPhone X ishte një model i pakapshëm në lansim. Nëse nuk kishit bërë një nga para-porositje më të hershme ose nuk ishit me fat, ju mund të kishit një pritje prej një jave. Mirëpo tani telefonat e ri praktikisht janë gjithandej.

Shumë dyqane të Apple në internet (duke përfshirë SHBA, Mbretërinë e Bashkuar, Kanada dhe Japoni) listojnë iPhone X si pajisje në stok dhe e dërgojnë atë brenda 1-2 ditëve, nëse ju jeni të interesuar për një blerje. Rrjetet mobile dhe dyqanet e palëve të treta poashtu e kanë telefonin.

Është e qartë se Apple ka arritur të përmbush kërkesëm – dhe kjo nuk është një arritje e konsiderueshme pas lansimit të nëntorit të iPhone X.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera