iPhone 5s do të ekspozohet në muze - Bota Sot
iPhone 5s do të ekspozohet në muze

Mobile

iPhone 5s do të ekspozohet në muze

Më: 20 dhjetor 2017 Në ora: 13:42
iPhone 5s

Akademia e Arteve dhe Shkencave të Kinotekave do të ndërtojë një muze dhe në mesin e shumë temave që lidhen me artin filmik, Apple iPhone 5s gjithashtu do të shfaqet në muze.

Arsyeja për të shfaqur telefonin në ofertën e muzeut është kamera në anën e pasme të pajisjes, e cila u përdor disa vjet më parë për të filmuar filmin Tangerine.

Filmi u bë një hit i madh në Festivalin e Sundance, dhe e fitoi atë shtatë herë më shumë krahasuar me buxhetin që kishte.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera