Galaxy S8 juaj mund të kthehet në një kompjuter personal - Bota Sot
Galaxy S8 juaj mund të kthehet në një kompjuter personal

Mobile

Galaxy S8 juaj mund të kthehet në një kompjuter personal

Më: 23 dhjetor 2017 Në ora: 21:08
Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 ka vendosur të lançojë më së fundi edhe një risi të re të telefonit, i cili ka aftësi të kthehet në një kompjuter me anë të Dex Dock.

Sigurisht jo një zëvendësim i plotë i kompjuterit, por i dex mund të jetë një ndihmë e madhe për punëtorët që punojnë në vende të largëta, ose ata të cilët duan të marrin me vete punën e tyre pa pasur nevojë për të marrë kompjuterin me vete.

Dex është një pajisje qarkore, e cila lidhet me monitorin e jashtëm dhe

Nëse jeni duke planifikuar të blini një Samsung Galaxy S8 dhe një dock Dex duket se është diçka që do t’ju duhet tjetër e prandaj ne kemi mbledhur disa marrëveshje aktuale në lidhje me monitorin, tastierën dhe mausin, të cilat do të ju ndihmojnë të kurseni paratë tuaja.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera