Vijnë imazhe të reja të Google Pixel 3 - Bota Sot
Vijnë imazhe të reja të Google Pixel 3

Mobile

Vijnë imazhe të reja të Google Pixel 3

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 13:46
Google Pixel 3

Ne kemi parë disa herë rrjedhjet e ndryshme të Pixel, dhe në sajë të një postimi në Twitter nga përdoruesi Ishan Agarwal, duket se kemi më shumë foto të Google Pixel 3 XL ku ne mund të vështrojmë për të marrë një ide se çfarë mund të duket telefoni në jetën reale, prandaj shikoni më poshtë nëse jeni kuriozë.

Është e paqartë se sa të sakta janë këto foto, por sigurisht që përputhen me gjithçka që kemi dëgjuar dhe parë rreth telefonit për një kohë tani. Disa nga gjërat që burimi i Agarwal i tregoi atij është se telefoni ka pjesët anësore të plastikës, edhe pse mund të jetë metal me një lloj shtrese të aplikuar mbi të.

Ai gjithashtu përmend se hapësira e kartelës SIM është e vendosur në pjesën e poshtme të telefonit. Fotot tregojnë gjithashtu nivelin e telefonit, një dizajn që ne jemi duke e parë çdo herë e më shumë këto ditë.

Google ka konfirmuar kohët e fundit se do të organizojë një ngjarje më 9 tetor, në të cilën do të njoftojë telefonët e ri Pixel. Pritet gjithashtu që të shpallen edhe pajisje të tjera, të tilla si një laptop i ri Pixelbook.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera