Xiaomi konfirmon: Mi Mix 3 me 10GB RAM e mbështetje për 5G - Bota Sot
Xiaomi konfirmon: Mi Mix 3 me 10GB RAM e mbështetje për 5G

Mobile

Xiaomi konfirmon: Mi Mix 3 me 10GB RAM e mbështetje për 5G

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 14:55
Mi Mix 3

Kompania teknologjike kineze Xiaomi sot ka konfirmuar spekulimet për smartfonin më të ri të saj që pritet të lansohet, Mi Mix 3.

Xiaomi në Spanjë, ka konfirmuar se Mi Mix 3 do të vijë me 10GB RAM si dhe do të mbështesë teknologjinë 5G.

10 GB RAM është realisht tepër shumë e ekzagjeruar, por rrjetet 5G pritet që shumë shpejtë të vërshojnë pothuajse të gjithë botën, kështu që kjo mund të jetë një gjë e vlefshme për të.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera