Ish-Miss Shqipëria: Burri që do të jetë me mua duhet të plotësojë këto kritere - Bota Sot
Ish-Miss Shqipëria: Burri që do të jetë me mua duhet të plotësojë këto kritere

Mediale Vip

Ish-Miss Shqipëria: Burri që do të jetë me mua duhet të plotësojë këto kritere

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 09:22
Hygerta Sako

Vetëm disa ditë më parë, moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako bëri xhiron e portaleve dhe shtypit rozë pasi rrëfeu sekretet e rënies nga pesha brenda pak muajsh.

Lajmi i shpërnda menjëherë në të gjitha mediumet online, mund ta lexoni duke klikuar në i ia doli Hygerta Sako të humbte 12 kg brenda pak muajsh, moderatorja zbulon sekretin që duan të gjitha gratë, e sigurisht që publiku femëror ishte më i interesuar për të ditur diçka më shumë nga e përditshmja, thuajse hermetike e ish-miss Shqipërisë.

Në një intervistë për ‘’Tema Tv’’ ajo ka folur më gjatë rreth vetes, marrëdhënies me Anën dhe planeve për një martesë ose një fëmijë të dytë. “E kam menduar të bëhem sërish mama. Ana është shumë e dhënë pas fëmijëve të vegjël dhe unë e kuptoj që për të ndoshta kjo është një mungesë e madhe, por tek martesa e dytë nuk është se besoj. Ndoshta është edhe çështje mentaliteti.

Jam shumë mendjehapur lidhur me këtë temë, por ndoshta ka të bëjë edhe eksperienca ime e parë e martesës e cila nuk eci siç doja unë. Kam menduar që derisa të vij ai që dua unë me kriteret që dua unë, më mirë të rri vetëm se me njerëz që nuk i plotësojnë këto kritere.” është shprehur ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...