I nguli thikën vetes në stomak, artisti i Guns N’ Roses shtrohet me urgjencë në spital - Bota Sot
I nguli thikën vetes në stomak, artisti i Guns N’ Roses shtrohet me urgjencë në spital

Muzikë

I nguli thikën vetes në stomak, artisti i Guns N’ Roses shtrohet me urgjencë në spital

Më: 29 qershor 2019 Në ora: 15:17
Baterist

Steven Adler, ish-baterist i Guns N ‘Roses, u shtrua në spital me urgjencë pasi po vuante një plagë të rëndë vetëvrasëse.

Sipas TMZ, një person në shtëpinë e bateristit në Los Anxhelos ka thërritur ndihmën e shpejtë duke thënë se dikush kishte tentuar të therte veten.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë zbuluar një plagë të rëndë në stomakun e bateristit.

Një përfaqësues i Adler tha për TMZ se lëndimi nuk ishte rezultat i një tentative vetëvrasëse, por ishte një aksident, duke shtuar se ishte një “plagë shumë e vogël, sipërfaqësore”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...